Polski Server Real Life RPG Zaprasza do wspólnej gry

Forum poświęcone grze na platformie MTA:SA


#1 2014-07-23 16:01:25

sebatorun

Administrator

Punktów :   

Nabór na Lidera Policji

Witam. Z dniem dzisiejszym otwieram nabór na Lidera Policji. Wszystkich chętnych zapraszam do pisania podań według wzoru:


Wzór podania:

Imię: Tutaj podaj swóję imię
Nick: Tutaj podaj swój nick
Serial: Tutaj podaj swój serial
Score: Tutaj podaj ile posiadasz punktów score
Staż na serwerze: Tutaj podaj przybliżoną datę od kiedy grasz na serwerze
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Tutaj podaj liczbę czasu, którą przeznaczasz na grę
Wiek: Tutaj podaj ile masz lat
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: TAK/NIE
Coś o sobie: ...
Czemu chcesz zostać Liderem Policji?: ...
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Napisz tu krótki list motywacyjny

Offline

 

#2 2014-12-03 15:05:13

kowalski

Gracz

Punktów :   

Re: Nabór na Lidera Policji

Imię: Arek
Nick: Arek(pl)
Serial:C7B758D88EFFA0FB792E0C9B43CE5E62
Score: 0
Staż na serwerze:4tyg
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 5godz
Wiek: 14
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: TAK/NIE:Nie
Coś o sobie:Nazywam sie Arek Lubie grać na komputerze,Interesuje się piłką nożom,Lubie grać w mta.
Czemu chcesz zostać Liderem Policji?:Ponieważ jestem miłym graczem,Lubie frakcję policje,Mój dziadek pracuje w policji.byłem już liderem policji nawet vliderem
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Jestem miłym graczem.Lubie wasz serwer.Fajna administracja.Wiem o co hodzi w policji.Nie używam brzydkich słów.



___________________________________
           Arek(pl)

Ostatnio edytowany przez kowalski (2014-12-04 08:44:28)

Offline

 

#3 2015-04-15 18:01:16

Heroko90123

Gracz

Punktów :   

Re: Nabór na Lidera Policji

Imię: Kuba
Nick: OpenEddy07
Serial:
Score: Jak na serwerze to 57
Staż na serwerze: 5tygodni
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 7godzin
Wiek: 16
Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: TAK/NIE:Nie
Coś o sobie:Nazywam sie Kuba Lubię grac na xbox i komputerze i też w piłke nożną
Czemu chcesz zostać Liderem Policji?:Ponieważ byłem już policjantem na kilku serwerach nie mówiąc o innych frakcjach, chcę zapewnić spokój na serwerze, chcę sprawiedliwości. Zależy mi na dobrej zabawie graczy którzy grają na tym serwerze. Będę za wszelką cenę starał się zapewnić ład i porządek budząc przy tym podziw w oku Lidera Policji, Założyciela a przede wszystkim graczy którzy nas (serwer) odwiedzają i dobrze się bawią.
Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?:Bo Lubie ten serwer jest spoko administracja i jakuberski jest takim fajnym reconem ze szok.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.powerrangers.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.cosanostradb.pun.pl www.wirtualnaeurowizja.pun.pl www.mdpospjonkowo.pun.pl